Особливості кабельної ПВХ-ізоляції | Дизайн интерьера
Навигация по интерьерам

Особливості кабельної ПВХ-ізоляції

Опубликовал Смотритель

Особливості кабельної ПВХ-ізоляції

Особливості кабельної ПВХ-ізоляції

На сьогоднішній день правильне електроживлення виходить завдяки такому матеріалу як полівінілхлорид, дуже затребуваний в промисловому виробництві різних виробів, що володіють гнучкістю і високою міцністю. Завдяки своїм чудовим властивостям, полівінілхлорид і різні пластмаси виконані на його основі (ПВХ-волокно, вінілопласт, полівінілхлоридний пластикат і ін.), замінили гумову гуму, матеріали зі шкіри та тканини в багатьох галузях.

В кабельно-провідникової промисловості похідні полівінілхлориду також широко використовуються для ізолювання струмопровідних жив, а також для виготовлення зовнішніх захисних оболонок кабелю. Стійкість до зовнішніх хімічних впливів, вологи, а також вогнетривкі властивості цього матеріалу, забезпечують необхідні характеристики ізоляції кабельно-провідникової продукції різних марок: ВВГ, ВВГнг, ВВГнг-LS, NYM, ПВС, ШВВП та інших.

Полівінілхлорид і ПВХ-пластикат Розглянемо докладніше хімічні властивості і особливості виробництва цього полімеру. Полівінілхлорид є синтетичним речовиною і випускається у вигляді порошку, розмір часток якого становить близько 150 мкм. Проводять його шляхом полімеризації вінілхлориду.

Отриманий продукт являє собою біле, термопластичное, тверда речовина, для подальшої роботи з яким використовуються спеціальні добавки: стабілізатори і пластифікатори. Змішуючи полівінілхлорид з цими компонентами можна отримувати речовини з різними хімічними властивостями і фізичними характеристиками (ступінь м\’якості, пружність і т.п.).

Таким чином, змінюючи склад суміші, полівінілхлоридний пластикат може набувати різних особливості. Наприклад, збільшивши частку пластифікатора можна домогтися гнучкості ПВХ-плівки і її стійкості до низької температури і навпаки. ПВХ-пластикат має високий електричний опір, володіє еластичними властивостями, які зберігає при температурі від 40оС до + 80оС (в звичайному вигляді) і від 60оС до + 100оС у термостійких модифікацій.

Переваги ПВХ-ізоляції Ізоляція кабельної продукції, виконана з ПВХ-пластикату вигідно відрізняється від гумової або паперової своїми герметичністю, підвищеної вологозахищених, гнучкістю і стійкістю до ультрафіолетового випромінювання.

Понравился дизайн? Покажи друзьям!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

/>